So Santorini needs no introduction.These photos find me at the Vourvoulos village where Santorini Villas are located.I am ready to have my breakfast but before that,photos!
Η Σαντορίνη δεν θέλει εισαγωγές.Αυτές οι φωτογραφίες με βρίσκουν στο Βουρβούλο όπου είναι και οι Santorini Villas.Έτοιμη να πάρω το πρωινό μου,αλλά πρώτα φωτογραφίες!
![IMG_20181010_092537-01](https://live.staticflickr.com/65535/48120176307_4c4b7a0bc2_o.jpg)
Η Σαντορίνη δεν θέλει εισαγωγές.Αυτές οι φωτογραφίες με βρίσκουν στο Βουρβούλο όπου είναι και οι Santorini Villas.Έτοιμη να πάρω το πρωινό μου,αλλά πρώτα φωτογραφίες!
![IMG_20181010_092537-01](https://live.staticflickr.com/65535/48120176307_4c4b7a0bc2_o.jpg)