This year i love whites and ciel combined together.I just love everything about these 2 colours.Pastels are a great way to go for accessories when choosing those,so here i wear my favourite bracelets of the time,the Rubz.Do you like them?
Αυτό το χρόνο,αγαπώ τα λευκά και το σιέλ μαζί.Αγαπώ τα πάντα σε αυτά τα 2 χρώματα.Τα παστέλ χρώματα είναι κατάλληλα για αξεσουάρ όταν επιλέγεις το λευκό και το σιέλ,και τα αγαπημένα μου αξεσουάρ τώρα είναι τα βραχιόλια the Rubz.Σας αρέσουν;![IMG_20160828_101907](https://c8.staticflickr.com/9/8435/29256694431_c98f3465c1_o.jpg)
Αυτό το χρόνο,αγαπώ τα λευκά και το σιέλ μαζί.Αγαπώ τα πάντα σε αυτά τα 2 χρώματα.Τα παστέλ χρώματα είναι κατάλληλα για αξεσουάρ όταν επιλέγεις το λευκό και το σιέλ,και τα αγαπημένα μου αξεσουάρ τώρα είναι τα βραχιόλια the Rubz.Σας αρέσουν;
![IMG_20160828_101907](https://c8.staticflickr.com/9/8435/29256694431_c98f3465c1_o.jpg)