In today's post I'm in Mexico City , in Colonia Roma where it is a place full of restaurants and cafes. As you can see I am very casual wearing a total black look with my new sneakers.Hope you like my style.
Στο σημερινό post είμαι στην Πόλη του Μεξικού στην περιοχή Roma , που είναι γεμάτη από καφέ και εστιατόρια. Όπως μπορείς να δεις είμαι πολύ casual φορώντας ένα μαύρο σύνολο με τα καινούρια μου αθλητικά. Ελπίζω να σου αρέσει το στυλ μου.![IMG_20160716_140112_1](https://c3.staticflickr.com/9/8451/28492134754_4299fa5f78_o.jpg)
Στο σημερινό post είμαι στην Πόλη του Μεξικού στην περιοχή Roma , που είναι γεμάτη από καφέ και εστιατόρια. Όπως μπορείς να δεις είμαι πολύ casual φορώντας ένα μαύρο σύνολο με τα καινούρια μου αθλητικά. Ελπίζω να σου αρέσει το στυλ μου.
![IMG_20160716_140112_1](https://c3.staticflickr.com/9/8451/28492134754_4299fa5f78_o.jpg)