Imisi bracelets are the new trend.The myth is telling us that Ariadne while traveling to southern Greece was placing a ribbon to the hand of every baby born.When these babies grew older and met were united by a common good fate. Others fell in love,others joined a deep friendship and others collaborated with great success.All of them found their other half which made their lives better!So,what are you waiting for?Go get your imisi!
Τα βραχιόλια Imisi είναι η νέα μόδα.Ο μύθος λέει ότι η Αριάδνη ταξιδεύοντας στη νότια Ελλάδα έβαζε στο χεράκι κάθε μωρού που γεννιόταν μία κορδέλα.Όταν αυτά τα μωρά μεγάλωσαν και συναντήθηκαν ενώθηκαν από μία κοινή καλή μοίρα.Άλλοι ερωτεύτηκαν,άλλους η κορδέλα τους ένωσε με μια βαθιά φιλία και άλλοι συνεργάστηκαν με μεγάλη επιτυχία.Όλοι όμως βρήκαν το άλλο τους μισό που έκανε τη ζωή τους καλύτερη!Λοιπόν,τι περιμένετε;Πηγαίνετε και πάρτε το δικό σας imisi!![](https://ih22lg.bay.livefilestore.com/y2prcPisuXKVBcuioJS8OPUQ-ncWn7yiSd7danlouyCk8hgEvAOoUmPmLc81hqL3m_VWvsusCltfakQgNJ3GEEuhxI1EYZFH-3XhY-Y9vGIMXk/P7023293.JPG?psid=1)
![](https://ih22lg.bay.livefilestore.com/y2pZ_KbDBvhJX8l0m70rBR57jkU5pwfzxZf-EHAfi_R1gOWpMKiFjB4GMEOuXmf2yDddcnNAsAc2pz4FbWA3DHknK4D4V465AIn5rXL6HHW1KY/P7023289.JPG?psid=1)
![](https://ih22lg.bay.livefilestore.com/y2pkR0V1s9NXsCRVkMlxt4G5xZi4BjqzgqJuauEG5-aBjTlR_wAKGPhsTzYopsARURRfstfMYerUGiFpAtPIShQcKBk-eSflGCM7BMK44FLcwQ/P7023299.JPG?psid=1)
![](https://ih22lg.bay.livefilestore.com/y2pG4NHG-06KyRAs4XE-m9mwGgWgCQY3BwLkwXTIttxFSKESXc2PhEpmOJe11bzPbZGYT2u7TOMcLGmQd2717Z2gf_EaCySKBXAnlzQX90fJz0/P7023301.JPG?psid=1)
![](https://ih22lg.bay.livefilestore.com/y2pozbkr82JhCv3ndV--Oonth3KTkLv3wB-lUxxlzN8blLm6bCzs3-xTJeX-uLEztkESp1SNFWtqa5sqcsd35YzWIAWK5S1apdCKpmFIrUIIwo/P7023303.JPG?psid=1)
Selling Points:
Ελλάδα: Pop up store, Πατριάρχου Ιωακείμ 2 Κολωνάκι
Book loft , Πατριάρχου Ιωακείμ 44, Κολωνάκι
Cake, Λαζαράκη 20, Γλυφάδα
Astir Beach, Βουλιαγμένη
Σύντομα στο: www.imisibracelets.gr
Τα βραχιόλια Imisi είναι η νέα μόδα.Ο μύθος λέει ότι η Αριάδνη ταξιδεύοντας στη νότια Ελλάδα έβαζε στο χεράκι κάθε μωρού που γεννιόταν μία κορδέλα.Όταν αυτά τα μωρά μεγάλωσαν και συναντήθηκαν ενώθηκαν από μία κοινή καλή μοίρα.Άλλοι ερωτεύτηκαν,άλλους η κορδέλα τους ένωσε με μια βαθιά φιλία και άλλοι συνεργάστηκαν με μεγάλη επιτυχία.Όλοι όμως βρήκαν το άλλο τους μισό που έκανε τη ζωή τους καλύτερη!Λοιπόν,τι περιμένετε;Πηγαίνετε και πάρτε το δικό σας imisi!
Ελλάδα: Pop up store, Πατριάρχου Ιωακείμ 2 Κολωνάκι
Book loft , Πατριάρχου Ιωακείμ 44, Κολωνάκι
Cake, Λαζαράκη 20, Γλυφάδα
Astir Beach, Βουλιαγμένη
Σύντομα στο: www.imisibracelets.gr
Cute ones!
ReplyDeleteKisses
Aga
www.agasuitcase.com
Very nice bracelets!:>
ReplyDelete- Alessia
http://stylist-diaries.blogspot.fi/
Είναι υπέροχα!!
ReplyDeletexx
FashionEvELand | FEEL