Το λεοπάρ είναι και φέτος μεγάλη τάση, αλλά και κλασικό print αφού ποτέ δεν φεύγει από τη μόδα.Από τσάντες μέχρι παπούτσια , το λεοπάρ σίγουρα θα απογειώσει την εμφάνισή σας.Σε ένα total μαύρο σύνολο, ένα λεοπάρ ζευγάρι παπούτσια θα σας κάνει πιο στυλάτες και ενδιαφέρουσες.Επίσης, ένα μπορντό ή ένα σκούρο πράσινο φόρεμα μαζί με λεοπάρ μποτάκια είναι η μεγαλύτερη τάση για το φέτος το χειμώνα.Ακόμη και στο γυμναστήριο ή στην καθημερινή σας βόλτα ένα ζευγάρι αθλητικά σε λεοπάρ print είναι ό,τι χρειάζεστε για να μην φαίνεστε βαρετές.Έτσι αν δεν έχεις ακόμη ένα ζευγάρι παπούτσια λεοπάρ, είναι η ώρα να επενδύσεις είτε σε μποτάκια,είτε σε μπαλαρίνες, αλλά ακόμη και σε slippers και αθλητικά.
![](http://photos6.spartoo.gr/photos/374/374923/Marc-by-Marc-Jacobs-CUTE-KIDS-SNEAKER-374923_1200_A.jpg)
![](http://photos6.spartoo.gr/photos/191/191374/Balarines-Moschino-Cheap---CHIC-IBISCO-191374_350_A.jpg)
![](http://photos6.spartoo.gr/photos/868/868909/868909_350_B.jpg)
![](http://photos6.spartoo.gr/photos/247/247619/KHamila-papoutsia-Minna-Parikka-CATULA-247619_1200_A.jpg)
![](http://photos6.spartoo.gr/photos/374/374923/Marc-by-Marc-Jacobs-CUTE-KIDS-SNEAKER-374923_1200_A.jpg)
![](http://photos6.spartoo.gr/photos/191/191374/Balarines-Moschino-Cheap---CHIC-IBISCO-191374_350_A.jpg)
![](http://photos6.spartoo.gr/photos/868/868909/868909_350_B.jpg)
![](http://photos6.spartoo.gr/photos/247/247619/KHamila-papoutsia-Minna-Parikka-CATULA-247619_1200_A.jpg)
No comments:
Post a Comment