Well,even if the weather wasn’t the best i decided to sacrifice my warmth for good looks,i mean wouldn’t it be a shame not to wear this amazing Mismash dress?Of course it would be so here i am strolling around Juliet’s city,hope you you travel along with me through these photos!
Λοιπόν,ακόμα κι αν ο καιρός δεν ήταν ο καλύτερος,αποφάσισα να θυσιάσω τη ζέστη που θα είχα αν φορούσα κάτι άλλο για τη καλή εμφάνιση,εννοώ ότι δεν θα ήταν κρίμα να μη φορέσω αυτό το υπέροχο Mismash φόρεμα;Φυσικά,και θα ήταν γι’αυτό και τριγυρνάω με αυτό στη πόλη της Ιουλιέτας και ελπίζω να ταξιδεύετε κι εσείς μαζί μου μέσα από τις φωτογραφίες!
![20160502_133132](https://farm8.staticflickr.com/7642/26894757312_75f8a540f0_o.jpg)
![20160502_132424](https://farm8.staticflickr.com/7673/26715410910_ab686e7a53_o.jpg)
![Νέος φάκελος214](https://farm8.staticflickr.com/7652/26715392560_cc031d97ea_o.jpg)
![20160502_144222](https://farm8.staticflickr.com/7111/26715402470_59b4dc9e82_o.jpg)
![Νέος φάκελος212](https://farm8.staticflickr.com/7784/26955688466_70f22c306b_o.jpg)
![20160502_125730](https://farm8.staticflickr.com/7665/26383757634_793cc98458_o.jpg)
![20160502_124718](https://farm8.staticflickr.com/7427/26894729232_613a20dcfd_o.jpg)
Μismash dress
Gucci sunglasses
Keds shoes
Λοιπόν,ακόμα κι αν ο καιρός δεν ήταν ο καλύτερος,αποφάσισα να θυσιάσω τη ζέστη που θα είχα αν φορούσα κάτι άλλο για τη καλή εμφάνιση,εννοώ ότι δεν θα ήταν κρίμα να μη φορέσω αυτό το υπέροχο Mismash φόρεμα;Φυσικά,και θα ήταν γι’αυτό και τριγυρνάω με αυτό στη πόλη της Ιουλιέτας και ελπίζω να ταξιδεύετε κι εσείς μαζί μου μέσα από τις φωτογραφίες!
![20160502_154514](https://farm8.staticflickr.com/7328/26894746562_5d2ea62e5b_o.jpg)
![20160502_133132](https://farm8.staticflickr.com/7642/26894757312_75f8a540f0_o.jpg)
![20160502_132424](https://farm8.staticflickr.com/7673/26715410910_ab686e7a53_o.jpg)
![20160502_144057](https://farm8.staticflickr.com/7044/26955702216_cee19d1bc8_o.jpg)
![Νέος φάκελος214](https://farm8.staticflickr.com/7652/26715392560_cc031d97ea_o.jpg)
![20160502_144222](https://farm8.staticflickr.com/7111/26715402470_59b4dc9e82_o.jpg)
![Νέος φάκελος212](https://farm8.staticflickr.com/7784/26955688466_70f22c306b_o.jpg)
![Νέος φάκελος216](https://farm8.staticflickr.com/7473/26920595131_c3eac9b07e_o.jpg)
![20160502_125620](https://farm8.staticflickr.com/7769/26955669066_76c64b5302_o.jpg)
![20160502_125730](https://farm8.staticflickr.com/7665/26383757634_793cc98458_o.jpg)
![20160502_130745](https://farm8.staticflickr.com/7150/26955660236_120f1dedec_o.jpg)
![20160502_124718](https://farm8.staticflickr.com/7427/26894729232_613a20dcfd_o.jpg)
Μismash dress
Gucci sunglasses
Keds shoes
Είμαι σίγουρη ότι πέρασες φοβερα! Η Verona είναι υπέροχη πόλη! <3
ReplyDeletehttp://www.studyaboutfashion.com/