I like wearing colour in winter so i chose to wear an orange coat and a dress for my morning walk in the centre of Athens.Hope you like my style.
Μου αρέσει να φοράω χρώμα το χειμώνα , έτσι φόρεσα ένα πορτοκαλί παλτό και ένα φόρεμα για την πρωινή μου βόλτα στο κέντρο της Αθήνας.Ελπίζω να σας αρέσει το στυλ μου!
![IMG_20161122_124851](https://c6.staticflickr.com/6/5451/31188352061_e3e532d1f2_o.jpg)
Mismash coat
Paramita dress
Sante shoes
Fendi sunglasses
Μου αρέσει να φοράω χρώμα το χειμώνα , έτσι φόρεσα ένα πορτοκαλί παλτό και ένα φόρεμα για την πρωινή μου βόλτα στο κέντρο της Αθήνας.Ελπίζω να σας αρέσει το στυλ μου!
![IMG_20161122_124851](https://c6.staticflickr.com/6/5451/31188352061_e3e532d1f2_o.jpg)
![IMG_20161122_125125](https://c7.staticflickr.com/6/5680/31158990462_4ab1550d53_o.jpg)
![IMG_20161122_125008](https://c5.staticflickr.com/6/5564/31266914636_ce03514493_o.jpg)
![IMG_20161122_125218](https://c6.staticflickr.com/6/5726/31188346141_1e7b285135_o.jpg)
![IMG_20161122_125059](https://c4.staticflickr.com/6/5654/31188349371_908d65cff7_o.jpg)
![IMG_20161122_125236](https://c1.staticflickr.com/6/5571/30934983920_71e58b0bc1_o.jpg)
![IMG_20161122_125248](https://c5.staticflickr.com/6/5675/30934978300_b852ab9390_o.jpg)
Mismash coat
Paramita dress
Sante shoes
Fendi sunglasses
nice look
ReplyDeleteRegards,
Mrs. Aa
www.bymrsaa.com
This red color coat looks vintage. I like your boots and whole outfits. If you are looking for the Fur ruff for sale then, get it from Pals Grossisten.
ReplyDelete