Hello! In today's outfit post I wear black jeans and a grey sweater which is my latest buy for everyday looks. I combined my look with the most comfortable and stylish booties I have ever worn . I don't usually wear high heels even if I am not that tall , but these booties are to die for . I love the design and that I can walk comfortably and look tall !
Γειά σας! Στο σημερινό outfit post φοράω μαύρο τζιν και ένα γκρι πουλόβερ , από τις τελευταίες μου αγορές για τις καθημερινές μου εμφανίσεις . Συνδύασα το look μου με τα πιο άνετα και στυλατα μποτάκια που έχω φορέσει πότε . Δεν συνηθίζω να φοράω τακούνια ακόμη και αν δεν είμαι ψηλή αλλά αυτά τα μποτάκια είναι απλά τέλεια ! Μου αρέσει πολύ το σχέδιο τους , αλλά το σημαντικότερο ότι μπορώ να περπατάω άνετα και να δείχνω ψηλή !
![IMG_20170106_122045](https://c1.staticflickr.com/1/426/32101483290_321fc225ea_o.jpg)
Fersengold Berlin booties
ChiChi total outfit
Γειά σας! Στο σημερινό outfit post φοράω μαύρο τζιν και ένα γκρι πουλόβερ , από τις τελευταίες μου αγορές για τις καθημερινές μου εμφανίσεις . Συνδύασα το look μου με τα πιο άνετα και στυλατα μποτάκια που έχω φορέσει πότε . Δεν συνηθίζω να φοράω τακούνια ακόμη και αν δεν είμαι ψηλή αλλά αυτά τα μποτάκια είναι απλά τέλεια ! Μου αρέσει πολύ το σχέδιο τους , αλλά το σημαντικότερο ότι μπορώ να περπατάω άνετα και να δείχνω ψηλή !
![IMG_20170106_122127](https://c1.staticflickr.com/1/602/32101482290_fb1125fca4_o.jpg)
![IMG_20170106_122020](https://c1.staticflickr.com/1/754/32328545522_fde80df453_o.jpg)
![IMG_20170106_122045](https://c1.staticflickr.com/1/426/32101483290_321fc225ea_o.jpg)
![IMG_20170106_121940](https://c1.staticflickr.com/1/465/32101485800_26f827a1dd_o.jpg)
ChiChi total outfit
Wow ! ;)
ReplyDelete:)
DeleteΤι ωραίο στυλ και πόσο εντυπωσιακά μποτάκια!! Και εγώ πήρα φέτος γκρι πουλόβερ!! Φιλάκια!
ReplyDeleteΕυχαριστώ!! :)
Delete