In this post i wear the new sunglasses i got from the new store of Panaidis at Pireus.The F is Fendi sunglasses is the new hot trend.
Σε αυτό το ποστ φοράω τα νέα γυαλιά που πήρα από το κατάστημα Παναίδης στον Πειραιά.Τα F is Fendi γυαλιά ηλίου είναι η νέα τάση και θα τα δείτε να τα φοράνε πολύ.
![AirBrush_20180627144841-01](https://farm2.staticflickr.com/1840/43292760864_f396ed0d1e_o.jpg)
![AirBrush_20180627145307](https://farm2.staticflickr.com/1791/44011411391_5ff0916b3e_o.jpg)
Lost Ink jacket
Fendi sunglasses
Σε αυτό το ποστ φοράω τα νέα γυαλιά που πήρα από το κατάστημα Παναίδης στον Πειραιά.Τα F is Fendi γυαλιά ηλίου είναι η νέα τάση και θα τα δείτε να τα φοράνε πολύ.
![AirBrush_20180627144841-01](https://farm2.staticflickr.com/1840/43292760864_f396ed0d1e_o.jpg)
![AirBrush_20180627145307](https://farm2.staticflickr.com/1791/44011411391_5ff0916b3e_o.jpg)
Lost Ink jacket
Fendi sunglasses
No comments:
Post a Comment