Revolve is one of my favourite brands so my clothes are usually from this brand.These 2 Revolve looks are perfect from day to night matching them with accessories.
Τα ρούχα που επιλέγω για τις καθημερινές μου εμφανίσεις είναι κυρίως από τα Revolve.Αυτά τα 2 looks είναι τέλεια από το πρωί μέχρι το βράδυ συνδυάζοντας τα κατάλληλα αξεσουάρ.
![thumbnail_IMG_20191116_125013_671](https://live.staticflickr.com/65535/49080120206_01a8cab006_o.jpg)
![thumbnail_AirBrush_20191022213144](https://live.staticflickr.com/65535/49079593643_4e709823fc_o.jpg)
Revolve total look
Τα ρούχα που επιλέγω για τις καθημερινές μου εμφανίσεις είναι κυρίως από τα Revolve.Αυτά τα 2 looks είναι τέλεια από το πρωί μέχρι το βράδυ συνδυάζοντας τα κατάλληλα αξεσουάρ.
![thumbnail_IMG_20191116_125013_671](https://live.staticflickr.com/65535/49080120206_01a8cab006_o.jpg)
![thumbnail_AirBrush_20191022213144](https://live.staticflickr.com/65535/49079593643_4e709823fc_o.jpg)
Revolve total look
No comments:
Post a Comment