In this set of pictures, i am in Heraklion, its fortress that is called Koules or Rocca a Mare,and then i am in the city centre where we stayed at,in front of a fountain.Such a fun city to explore.
Σε αυτό το σετ φωτογραφιών είμαι στο Ηράκλειο,το φρούριο ονομάζεται Κούλες ή αλλιώς Rocca a Mare,στις άλλες φωτογραφίες είμαι στο κέντρο,στο οποίο μέναμε,και είμαι μπροστά από το συντριβάνι.Μία διασκεδαστική πόλη για να εξερευνήσεις.
![0011900031](https://live.staticflickr.com/65535/52546991363_98219f41d8_o.jpg)
![0011827894](https://live.staticflickr.com/65535/52545980702_422b21ed58_o.jpg)
No comments:
Post a Comment