Choose an off-the-shoulder top in a neutral color, such as black, tan, white, or any other soft tone. You can pair your top with sleek, formal pants or a longer, straight skirt to complete the outfit.For a more casual look,you can choose a high waisted jeans in black like the one i wear in the photo.
Επιλέξτε ένα μπλουζάκι off the shoulder σε ουδέτερο χρώμα, όπως μαύρο, καφέ, λευκό ή οποιοδήποτε άλλο απαλό τόνο. Μπορείτε να συνδυάσετε το τοπ σας με ένα κομψό, επίσημο παντελόνι ή μια πιο μακριά, ίσια φούστα για να ολοκληρώσετε το ντύσιμο. Για μια πιο casual εμφάνιση, μπορείτε να επιλέξετε ένα ψηλόμεσο τζιν σε μαύρο χρώμα, όπως αυτό που φοράω στη φωτογραφία.
![52764 (3)](https://live.staticflickr.com/65535/52804777490_9542851106_o.jpg)
Micas top Use code:Marina12 for 12% off
No comments:
Post a Comment