Another day in New York and the weather allowed us to go around different neighborhoods like Soho and Queens where we discovered a special Korean cafe with sweets that are worth trying.
Άλλη μια μέρα στη Νέα Υόρκη και ο καιρός μας επέτρεψε να γυρίσουμε διάφορες γειτονιές όπως το Soho και το Queens όπου ανακαλύψαμε ένα ιδιαίτερο κορεατικό καφέ με γλυκά τα οποία αξίζει να δοκιμάσετε.
![688001783219 (1)](https://live.staticflickr.com/65535/53133070350_1f10d37093_o.jpg)
![689322240939 (1)](https://live.staticflickr.com/65535/53133070000_2a98cd85eb_o.jpg)
What a colorful Dessert, it looks great. I love your Shirt, it is very pretty
ReplyDelete