Το φλοράλ είναι ό,τι καλύτερο μπορείς να φορέσεις την άνοιξη γιατί όχι μόνο είναι μεγάλη τάση , αλλά και γιατί μας φτιάχνει τη διάθεση. Μπορείς να φορέσεις ένα φόρεμα με λουλούδια , μια φούστα και ένα λευκό τοπ, πιτζάμα σετ ή overalls. Το φλοράλ είναι μεγάλη τάση και για το καλοκαίρι που μας έρχεται οπότε μπορείτε να αγοράσετε μαγιό, σορτσάκι ή ακόμη και τσάντα για πιο boho looks. Βάζοντας χρώμα στα καθημερινά μας looks , αισθανόμαστε και είμαστε πιο όμορφες!
![](http://photos6.spartoo.gr/photos/285/2857249/Smash-AUDELEY-2857249_1200_A.jpg)
![](http://photos6.spartoo.gr/photos/288/2884543/Sandalia-Moony-Mood-ESFINA-2884543_1200_A.jpg)
![](http://photos6.spartoo.gr/photos/295/2954528/Espadrilles-Pare-Gabia-LOTUS-2954528_1200_A.jpg)
![](http://photos6.spartoo.gr/photos/285/2857262/Smash-TOMASA-2857262_1200_A.jpg)
No comments:
Post a Comment