Hello! In today's post i wear a lace dress from an italian brand which i love. It's a dreamy dress and perfect for a cocktail or an event. The dress is not strapless as it looks, but it has transparency.I combined it with nude heels so as to look taller and slim. I hope you like my style.
Γεια σας!Στο σημερινό άρθρο , φοράω ένα φόρεμα από δαντέλα από ένα ιταλικό brand που αγαπώ. Είναι ένα ονειρεμένο φόρεμα και τέλειο για ένα κοκτέιλ ή ένα event. Το φόρεμα δεν είναι στράπλες όπως φαίνεται , αλλά έχει διαφάνεια. Το συνδύασα με nude γόβες για να φαίνομαι ψηλότερη και πιο αδύνατη. Ελπίζω να σας αρέσει!![IMG_20160828_103133](https://c3.staticflickr.com/9/8253/29295278082_db4ba6f318_o.jpg)
![IMG_20160828_103008](https://c1.staticflickr.com/9/8175/29115282000_a44529f276_o.jpg)
Princesse Metropolitaine dress
Dior sunglasses
Mourtzi shoes
Γεια σας!Στο σημερινό άρθρο , φοράω ένα φόρεμα από δαντέλα από ένα ιταλικό brand που αγαπώ. Είναι ένα ονειρεμένο φόρεμα και τέλειο για ένα κοκτέιλ ή ένα event. Το φόρεμα δεν είναι στράπλες όπως φαίνεται , αλλά έχει διαφάνεια. Το συνδύασα με nude γόβες για να φαίνομαι ψηλότερη και πιο αδύνατη. Ελπίζω να σας αρέσει!
![IMG_20160828_103133](https://c3.staticflickr.com/9/8253/29295278082_db4ba6f318_o.jpg)
![IMG_20160828_103109](https://c5.staticflickr.com/9/8072/29295285812_1a4a5f3b38_o.jpg)
![IMG_20160828_103142](https://c7.staticflickr.com/9/8528/29295274622_2d76bdca43_o.jpg)
![IMG_20160828_102951](https://c6.staticflickr.com/9/8164/29403634245_5605642604_o.jpg)
![IMG_20160828_103121](https://c2.staticflickr.com/9/8197/28781815793_552441d48a_o.jpg)
![IMG_20160828_103008](https://c1.staticflickr.com/9/8175/29115282000_a44529f276_o.jpg)
Princesse Metropolitaine dress
Dior sunglasses
Mourtzi shoes
No comments:
Post a Comment