Angel de la Independencia is what i always wanted to see in person.To admire this view,and i consider myself lucky that i did.Enjoy the view!
Ο άγγελος της ανεξαρτησίας στο Μεξικό είναι αυτό που ήθελα πάντα να δω από κοντά.Να θαυμάσω τη θέα,και θεωρώ τον εαυτό μου τυχερό που το έκανα.Απολαύστε κι εσείς τη θέα αυτή!
![IMG_20160715_110636](https://c5.staticflickr.com/9/8053/28946798076_7d9baa255a_o.jpg)
Ζara top
Mavi jeans
Ο άγγελος της ανεξαρτησίας στο Μεξικό είναι αυτό που ήθελα πάντα να δω από κοντά.Να θαυμάσω τη θέα,και θεωρώ τον εαυτό μου τυχερό που το έκανα.Απολαύστε κι εσείς τη θέα αυτή!
![Νέος φάκελος219](https://c4.staticflickr.com/9/8867/28902840251_5ef585ac54_o.jpg)
![IMG_20160715_112601](https://c5.staticflickr.com/9/8877/28874135892_a7d445cb4b_o.jpg)
![IMG_20160715_110820](https://c8.staticflickr.com/9/8739/28902841911_f8fef9d93f_o.jpg)
![IMG_20160715_110636](https://c5.staticflickr.com/9/8053/28946798076_7d9baa255a_o.jpg)
Ζara top
Mavi jeans
No comments:
Post a Comment