One of the season 's trends is the blazers . The blazer I wear is one of my favourite for this period. I love it. The whole outfit is from Matilda , an online store that you can buy clothes from Australia and every piece is unique.
Ένα από τα trends αυτής της περιόδου είναι τα σακάκια . Το σακάκι που φοράω είναι από τα αγαπημένα μου αυτή την περίοδο . Όλο το outfit είναι από τα Matilda , ένα online store που μπορείς να αγοράσεις ρούχα από την Αυστραλία και που κάθε κομμάτι είναι μοναδικό.
![IMG_20161018_115000](https://c5.staticflickr.com/6/5735/30799115316_dca2f6f540_o.jpg)
Matilda Australia outfit
Ένα από τα trends αυτής της περιόδου είναι τα σακάκια . Το σακάκι που φοράω είναι από τα αγαπημένα μου αυτή την περίοδο . Όλο το outfit είναι από τα Matilda , ένα online store που μπορείς να αγοράσεις ρούχα από την Αυστραλία και που κάθε κομμάτι είναι μοναδικό.
![IMG_20161018_114418_1](https://c1.staticflickr.com/6/5775/30799124936_a3e1ecee2a_o.jpg)
![IMG_20161018_114558](https://c8.staticflickr.com/6/5464/30200728623_fecdeb5845_o.jpg)
![IMG_20161018_114741](https://c3.staticflickr.com/6/5579/30534702650_b22ff26dd4_o.jpg)
![IMG_20161018_114406](https://c7.staticflickr.com/6/5591/30719216382_13a9391fb8_o.jpg)
![IMG_20161018_114603](https://c1.staticflickr.com/6/5450/30719210112_719d04eb6d_o.jpg)
![IMG_20161018_115000](https://c5.staticflickr.com/6/5735/30799115316_dca2f6f540_o.jpg)
Matilda Australia outfit
No comments:
Post a Comment