I really enjoy taking photos of nice places,neighbourhoods or details on the street.It makes me feel like discovering.For this kind of discoveries i chose easy,earth colours.Do you like my outfit?
Μου αρέσει πολύ να βγάζω φωτογραφίες από ωραία μέρη,γειτονιές ή λεπτομέρειες στο δρόμο.Με κάνει να νιώθω σαν να ανακαλύπτω.Για αυτές μου τις ανακαλύψεις,είπα να βάλω κάτι σε γήινους τόνους.Σας αρέσει το outfit μου;
![IMG_20160716_144129](https://c2.staticflickr.com/9/8660/28903706961_3f797d5aeb_o.jpg)
![IMG_20160716_143559](https://c3.staticflickr.com/9/8482/28875034362_25dde910b7_o.jpg)
Zara top
Mavi jeans
ASFVLT shoes
Fendi sunglasses
Μου αρέσει πολύ να βγάζω φωτογραφίες από ωραία μέρη,γειτονιές ή λεπτομέρειες στο δρόμο.Με κάνει να νιώθω σαν να ανακαλύπτω.Για αυτές μου τις ανακαλύψεις,είπα να βάλω κάτι σε γήινους τόνους.Σας αρέσει το outfit μου;
![IMG_20160716_142943](https://c1.staticflickr.com/9/8184/28694069400_d6fbe9c191_o.jpg)
![IMG_20160716_144129](https://c2.staticflickr.com/9/8660/28903706961_3f797d5aeb_o.jpg)
![IMG_20160716_143559](https://c3.staticflickr.com/9/8482/28875034362_25dde910b7_o.jpg)
![IMG_20160716_144720](https://c2.staticflickr.com/9/8576/28363397953_27f335148c_o.jpg)
Zara top
Mavi jeans
ASFVLT shoes
Fendi sunglasses
No comments:
Post a Comment