In today's outfit post I wear a total black look. I like the simple details on a look such as the belt which I wear combined with my coat. Don't forget to invest on a good high quality black coat which you can wear with almost everything.
Στο σημερινό post φοράω ένα total black look.Μου αρέσουν οι απλές λεπτομέρειες πάνω σε ένα look όπως η ζώνη που φοράω με το παλτό μου.Μην ξεχνάς να επενδύσεις σε ένα καλό υψηλής ποιότητας μαύρο παλτό το οποίο μπορείς να φοράς σχεδόν με τα πάντα.
![IMG_20170312_105556](https://c1.staticflickr.com/4/3849/33400923981_78954b75cb_o.jpg)
Elvine coat
Dior sunglasses
Στο σημερινό post φοράω ένα total black look.Μου αρέσουν οι απλές λεπτομέρειες πάνω σε ένα look όπως η ζώνη που φοράω με το παλτό μου.Μην ξεχνάς να επενδύσεις σε ένα καλό υψηλής ποιότητας μαύρο παλτό το οποίο μπορείς να φοράς σχεδόν με τα πάντα.
![IMG_20170312_105604](https://c1.staticflickr.com/3/2840/33145896500_44bb000767_o.jpg)
![IMG_20170312_105548](https://c1.staticflickr.com/3/2859/33529805695_c50579bd0e_o.jpg)
![IMG_20170312_105556](https://c1.staticflickr.com/4/3849/33400923981_78954b75cb_o.jpg)
Elvine coat
Dior sunglasses
No comments:
Post a Comment