In today's outfit post I am in Santorini. I always enjoy the view and walk the streets of the island . What about your plans for summer ? Have you decided for your summer destinations?
Στο σημερινό ποστ βρίσκομαι στη Σαντορίνη. Μου αρέσει πολύ η θέα και να περπατάω στα σοκάκια του νησιού. Εσείς έχετε κάνει σχέδια για το καλοκαίρι ? Έχετε αποφασίσει πού θα πάτε ?
Pink Memories denim shirt
Michael Kors bag
Fendi sunglasses
Στο σημερινό ποστ βρίσκομαι στη Σαντορίνη. Μου αρέσει πολύ η θέα και να περπατάω στα σοκάκια του νησιού. Εσείς έχετε κάνει σχέδια για το καλοκαίρι ? Έχετε αποφασίσει πού θα πάτε ?
![IMG_20170430_115528](https://c1.staticflickr.com/5/4160/34410544540_133631817d_o.jpg)
![IMG_20170430_120439](https://c1.staticflickr.com/5/4225/34634137562_919333e62f_o.jpg)
![IMG_20170430_120648](https://c1.staticflickr.com/5/4223/34410538910_c623914c23_o.jpg)
![IMG_20170430_120918](https://c1.staticflickr.com/5/4192/34796623455_6cc3c2a260_o.jpg)
Pink Memories denim shirt
Michael Kors bag
Fendi sunglasses
No comments:
Post a Comment