Hello everybody ! Here are some more photos from my trip to Santorini. The yachting was one of the best things we did.
Γεια σε όλους ! Εδώ θα βρείτε μερικές φωτογραφίες από το ταξίδι μου στη Σαντορίνη . Ένα από τα καλύτερα πράγματα που κάναμε στο ταξίδι ήταν να κάνουμε μια βόλτα στο Αιγαίο με ένα yacht.
![IMG_20170430_202700](https://c1.staticflickr.com/5/4168/33953646544_89b3bc7bda_o.jpg)
Pink Memories top
Fendi sunglasses
Gotha shorts
Γεια σε όλους ! Εδώ θα βρείτε μερικές φωτογραφίες από το ταξίδι μου στη Σαντορίνη . Ένα από τα καλύτερα πράγματα που κάναμε στο ταξίδι ήταν να κάνουμε μια βόλτα στο Αιγαίο με ένα yacht.
![IMG_20170430_170513](https://c1.staticflickr.com/5/4179/33987146173_e56c0b2021_o.jpg)
![IMG_20170430_192219_1](https://c1.staticflickr.com/5/4191/33987144563_533b03631b_o.jpg)
![IMG_20170430_170204_1](https://c1.staticflickr.com/5/4249/34663651251_a54cb12641_o.jpg)
![IMG_20170430_162802](https://c1.staticflickr.com/5/4157/33953658404_51c64bfd99_o.jpg)
![IMG_20170430_170152](https://c1.staticflickr.com/5/4168/33987153553_37270e7480_o.jpg)
![IMG_20170430_170500](https://c1.staticflickr.com/5/4187/33953651804_f38d5c742a_o.jpg)
![IMG_20170430_202700](https://c1.staticflickr.com/5/4168/33953646544_89b3bc7bda_o.jpg)
Pink Memories top
Fendi sunglasses
Gotha shorts
nice look
ReplyDeleteRegards,
Mrs. Aa
www.bymrsaa.com