Hello!This day was freezing cold in London while the sun did nothing to warm us.The day was long but what i enjoyed most was the quality time at the National Gallery admiring the paintings.Then a visit to the London Bridge with natural light this time was a must.Hope you like my outfit!
Γεια!Αυτή η μέρα ήταν πολύ κρύα στο Λονδίνο και ο ήλιος δεν έκανε τίποτα για να μας ζεστάνει.Η μέρα ήταν μεγάλη αλλά αυτό που απολαύσαμε ήταν η επίσκεψη στη National Gallery όπου θαυμάσαμε τους πίνακες.Μετά επισκεφτήκαμε ξανά το London Bridge,αυτή τη φορά με φυσικό φως.Ελπίζω να σας αρέσει το outfit μου!
![IMG_20171126_121016](https://farm5.staticflickr.com/4520/38089131344_548ace2df3_o.jpg)
![IMG_20171126_121148](https://farm5.staticflickr.com/4538/37918705875_93cb827ebb_o.jpg)
Vogue+Ray Ban sunglasses
Studio F top
ARTISTRY WINNER
Γεια!Αυτή η μέρα ήταν πολύ κρύα στο Λονδίνο και ο ήλιος δεν έκανε τίποτα για να μας ζεστάνει.Η μέρα ήταν μεγάλη αλλά αυτό που απολαύσαμε ήταν η επίσκεψη στη National Gallery όπου θαυμάσαμε τους πίνακες.Μετά επισκεφτήκαμε ξανά το London Bridge,αυτή τη φορά με φυσικό φως.Ελπίζω να σας αρέσει το outfit μου!
![IMG_20171126_121016](https://farm5.staticflickr.com/4520/38089131344_548ace2df3_o.jpg)
![IMG_20171126_120844](https://farm5.staticflickr.com/4522/37918689575_dafa1811b0_o.jpg)
![IMG_20171126_112706](https://farm5.staticflickr.com/4569/38089137084_bf3c9993b8_o.jpg)
![IMG_20171126_101551](https://farm5.staticflickr.com/4557/37918694465_c2df11a1f5_o.jpg)
![IMG_20171126_101358](https://farm5.staticflickr.com/4538/38089141624_02a68817a8_o.jpg)
![IMG_20171126_101058](https://farm5.staticflickr.com/4565/37918698395_a7ec5ec0cf_o.jpg)
![IMG_20171126_162146](https://farm5.staticflickr.com/4548/38089145374_1d85d856a7_o.jpg)
![IMG_20171126_161339](https://farm5.staticflickr.com/4552/37918700725_576ff5e328_o.jpg)
![IMG_20171126_153215](https://farm5.staticflickr.com/4573/38089148934_17015e678d_o.jpg)
![IMG_20171126_130616](https://farm5.staticflickr.com/4575/37918703455_73e00e859b_o.jpg)
![IMG_20171126_125913](https://farm5.staticflickr.com/4527/24932625358_fcbf27fdce_o.jpg)
![IMG_20171126_125438](https://farm5.staticflickr.com/4546/38089151054_a3d31f6eae_o.jpg)
![IMG_20171126_121148](https://farm5.staticflickr.com/4538/37918705875_93cb827ebb_o.jpg)
Vogue+Ray Ban sunglasses
Studio F top
ARTISTRY WINNER
Αχ!!! Τι τέλειο!!! Σας ευχαριστώ πολύ!!! <3
ReplyDelete