As you can see,the sky was really cloudy for this day in Bratislava and my mood as well that’s why i am dressed i a total black outfit.No,just kidding!Do you like to dress in monochrome?
Όπως μπορείτε να δείτε ο ουρανός ήταν συννεφιασμένος και αυτή τη μέρα στη Μπρατισλάβα,όπως και η διάθεσή μου.Όχι,πλάκα κάνω.Σου αρέσει να ντύνεσαι με μονοχρωμία;
![IMG_20190429_103234_1](https://live.staticflickr.com/65535/33910570098_dbb0e5f541_o.jpg)
![IMG_20190428_203922](https://live.staticflickr.com/65535/33910570598_a77294066d_o.jpg)
Όπως μπορείτε να δείτε ο ουρανός ήταν συννεφιασμένος και αυτή τη μέρα στη Μπρατισλάβα,όπως και η διάθεσή μου.Όχι,πλάκα κάνω.Σου αρέσει να ντύνεσαι με μονοχρωμία;
![IMG_20190429_103234_1](https://live.staticflickr.com/65535/33910570098_dbb0e5f541_o.jpg)
![IMG_20190429_181650](https://live.staticflickr.com/65535/33910569658_2ae4089572_o.jpg)
![IMG_20190428_203922](https://live.staticflickr.com/65535/33910570598_a77294066d_o.jpg)
No comments:
Post a Comment