If there's one trend that's so summery at the moment, it's without a doubt tie-dye.This season, it returns, splashed on swimsuits, breezy dresses, and our favorite tees.
Εάν υπάρχει μια τάση που είναι τόσο καλοκαιρινή αυτή τη στιγμή, είναι χωρίς αμφιβολία το tie-dye. Αυτή τη σεζόν, επιστρέφει και μπορείς να τη βρεις σε μαγιό, αέρινα φορέματα και τα αγαπημένα μας μπλουζάκια.![thumbnail_IMG_20200707_111344-01](https://live.staticflickr.com/65535/50126265921_643d00bf93_o.jpg)
![thumbnail_IMG_20200707_200653-01](https://live.staticflickr.com/65535/50125692388_15a2844928_o.jpg)
Bl^nk London top
No comments:
Post a Comment