My favorite color for a night out is black. In Copenhagen I chose to wear different outfits such as a little black dress, a cardigan with stones and jeans, but also a dress with a combination of fabric.All in black colour.
Αγαπημένο μου χρώμα για τις βραδινές εξόδους είναι το μαύρο. Στην Κοπεγχάγη επέλεξα να φορέσω διαφορετικά outfits όπως ένα little black dress , ένα ζακετάκι με πέτρες και τζιν, αλλά και ένα φόρεμα με συνδυασμό υφάσματος.
![20240308_184253](https://live.staticflickr.com/65535/53696200281_a060e3befb_o.jpg)
![20240309_213136](https://live.staticflickr.com/65535/53696200256_3b40ff8335_o.jpg)
![20240307_202742](https://live.staticflickr.com/65535/53696547639_fc6787ae56_o.jpg)
No comments:
Post a Comment