Hi!Today in my outfit i wear this perfect shirt,which is Johann Earl.I really think that is so chic and i love its details like the buttons and the thing that it has 2 colours which makes it special.What do you think?
Γεια!Σήμερα φοράω αυτό το τέλειο πουκάμισο.Πιστεύω ότι είναι πολύ σικ και λατρεύω τις λεπτομέρειές του όπως είναι τα κουμπιά και το ότι έχει δύο χρώματα το κάνει ξεχωριστό.Τι νομίζετε;
![PA124686 PA124686](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjY1ttcUHxIsTt_kdrh1Du3uY7EucB_pxgMUrf-itOTxexFktcGjY-1WCBf78IRGNP85BGJaAZehoCpSiBxfCMCwhflalgjwfkxzJx67SbFJk_nrUxn1z-hVWYZfL_SBSTK3T-8r2SX6DI/?imgmax=800)
![PA124640 PA124640](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi8bad7WlKlb3tPsJMVpp0Kal-othF7spPPPdqVExmiQF58_4yUmx9vqYotqDXpY-Zx-S-eOt7DYXYYgZeOBH2VvF1xKeDqHP1v5YL0Y18WibyutriextqaUS_MyJ0GNloJbgKMI3fMiNw/?imgmax=800)
![PA124653 PA124653](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg4l5KQ5NjZL0BsMN9aOopom3VM4ccibPZO77UgOroZz1ivZNi_36qcW8HbVBOWhR3NBRosDLuxhI0rCbMQ0-3CRHa7zegeO8mS_mrf0xPzKSkG9pUUrrtwF7naLY598J2AFIysdTdi9RA/?imgmax=800)
![PA124655 PA124655](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjsKIneRnBvFNlR0CBst_zYYuYeAX-yEUrxcgO2QAS_cJf-pJZI5YHfdE6-XaIb0HmPgMk66Eca29z93s2leRoZbAERRRhed8WbkAxrawVGspPIL2VhatViuBBw4Ch61IY1Z_C1wT-Gzgc/?imgmax=800)
![PA124662 PA124662](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh9lGr9R3CckvXFQKzzW20VZFV-t-BM84DtYpEG1AKoX76o_PpAYmIx2gWQbeFS33_hKnbW1TKlvjuKPwdfbwAJlC8Pl7PJY3gCfhgiJgOjWDRW3hi7hdpBPXvuY8KNs8Od-XcSsvnvQFE/?imgmax=800)
![PA124660 PA124660](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg89eUu0WXj6-hqCxwQsWif15WQngLhis3hwZkyKGELLUj-CXM58B3d1pWkfBwMmIJuATdmX0ETFhudhK0k6GmMv33YfATipImR585LvNr2LjV9v3hv3ufYnPSKQB4w9Khrp9O6sZ7LpGE/?imgmax=800)
![PA124663 PA124663](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj1eEuc6vPLoIpckyozCa-tDxCwd4-RouApgXQmoGQ9ziwM1CxUXPhbM2CIzhkX5Y8AvLv41fPPXFSvbhEDzuVQh329mhi8-Fv34Z9oLbuhX20TsLZQvAi9KJ9yY9R0e1dPHiQpGq5Wb2U/?imgmax=800)
![PA124682 PA124682](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh8dNn5ZJ3TDDy1Jm2R6ccB3e6Py-Rbd5I7opZ1meFVwNYc9ESZgwke5rbDv4pcKRcYg4qK2vojQNvPda0wx4J71HywLSAx4Pk8df1UNcGUTzMCpJDTrytUe3uHEMNHZuuvR00W34qtY08/?imgmax=800)
![PA124672 PA124672](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEggDLHU-dxVvCKuKDlsIk-2oR2u0HcPLhJzOlKIUENC7j2xEUwXx7gnUre2T_7x8v8WUIgVFxbJrmlrkn1r15qNe_5cgEsIG0kH1wmAkJAcWQ36dIy2sxQ0IsfqnYJ5yUaUpTIaGcHBj9M/?imgmax=800)
Johann Earl shirt
Miss Sixty jeans
Zara shoes
Juicy Couture ring
Michael Kors bag
Γεια!Σήμερα φοράω αυτό το τέλειο πουκάμισο.Πιστεύω ότι είναι πολύ σικ και λατρεύω τις λεπτομέρειές του όπως είναι τα κουμπιά και το ότι έχει δύο χρώματα το κάνει ξεχωριστό.Τι νομίζετε;
Johann Earl shirt
Miss Sixty jeans
Zara shoes
Juicy Couture ring
Michael Kors bag
qué bonita la blusa, me parece muy original y además, muy femenina
ReplyDeleteΜου άρεσε απίστευτα το πουκαμισάκι :)
ReplyDelete