So here we are again with the outfit posts.We may not be very well yet but at least we can go out and take some photos.Do you like the outfit for the last warm days of 2012?
Λοιπόν,εδώ είμαστε πάλι με τα outfit posts.Μπορεί να μην είμαστε εντελώς καλά ακόμα αλλά τουλάχιστον μπορούμε να βγούμε έξω και να τραβήξουμε μερικές φωτογραφίες.Σας αρέσει το ολόσωμο που διάλεξα για τις τελευταίες ζεστές μέρες του 2012;
![PA084520 PA084520](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjwln7piow_kZlOVlhjaszdTYizK_rCE4V4RczGkhyphenhyphen_3a5fzftIR7sV5wA5ZXtyM1sAn_vxPKO4AK3tQ87U0kVr-HQDEWoARZcWIBw5hcmn7eRaHPr0AJeLpJkZlahMGEBpvG4xJqSMzZI/?imgmax=800)
![PA084521 PA084521](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg-glYHLamekFmY0zq_4oA9zvegrO-KSA4HwsXuRpSUdLqKzgBPGy-H7n4OdthWvWkzU_5E6yT6PoJlOtWIsJvG3cu8k0PYTngZYo2ss6AZ3UO41BCxXx4kGAA8hlUjEM3eMrentyaDXzw/?imgmax=800)
![PA084529 PA084529](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg8LEtMqCUPmxx56h2bX3qjEp6wDETfh5lh0LanSGedFDF5Cl-TKJFqEB-At4ADQ1am6wP09qelCVrbT4DQNvRwUV-nYCB37JmiSc0alQJC8r9RPdVvDaiWYo7wSDB_vG5X0evRXXZi_aQ/?imgmax=800)
![PA084530 PA084530](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjkRO9POMWOR-Gv38kRmk6t13sY6jEhM8ZtPLRp4rusFroVp_DE2bA2ixdfv6Ua2h4MNr-IJ5Wwx8OvdgvSiMLCD1ZunmQTmP4h-KydiZIgy3K5zWh-N8UmkhxIpSqLesLomVRd-EDh-e4/?imgmax=800)
![PA084534 PA084534](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjGeUZJdXhoTfBoz4d2ANIBdUVB5RL4LpckT779adQ9tQq0J-hlYv4Oy17_AgJfRhFqB2WwS6Dyse7xwQ8NI_8Klp0D06I-99IzedBdHOBMMbgT8pFYNYKA5y3yZhsCMe90bAYlLNBVmsU/?imgmax=800)
![PA084535 PA084535](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg1ZDXrhOlyRrCVmL66lGrwN__waXBFRUv2Ukpm3ObflSWtlqdeeb5f1iblDoVjYiuJQulTSPE5zoSLR3uwjQprQV8l_vpZEw-LYA8xBo_2LtTAsYhju60J69Cw5IGh2FUH3PXWATN6BK8/?imgmax=800)
Johann Earl playsuit
Zara shoes
Moschino bag
Λοιπόν,εδώ είμαστε πάλι με τα outfit posts.Μπορεί να μην είμαστε εντελώς καλά ακόμα αλλά τουλάχιστον μπορούμε να βγούμε έξω και να τραβήξουμε μερικές φωτογραφίες.Σας αρέσει το ολόσωμο που διάλεξα για τις τελευταίες ζεστές μέρες του 2012;
Johann Earl playsuit
Zara shoes
Moschino bag
Pretty, but so stylish look.Love the textures
ReplyDeleteKisses
Aga
Check my new post
www.agasuitcase.com