Mexico City is one of my favourite cities in the world along with London and Rome.It is the second time i visit the city and this time for a whole month.In the photos below I am at the Angel de la Independencia and at the Roma Norte neighbourhood.
Η Πόλη του Μεξικού είναι μια από τις αγαπημένες μου πόλεις στον κόσμο μαζί με το Λονδίνο και τη Ρώμη.Είναι η δεύτερη φορά που επισκέπτομαι την πόλη και αυτή τη φορά για έναν ολόκληρο μήνα.Στις φωτογραφίες που βλέπετε είμαι στο Angel de la Independencia και στην περιοχή Roma Norte.
![AirBrush_20181111140837](https://farm5.staticflickr.com/4867/45886503642_f805d90728_o.jpg)
![AirBrush_20181111135623](https://farm5.staticflickr.com/4823/45023682815_a3d26a9e3c_o.jpg)
Ivory&Chain jumpsuit
Zara shoes
Moschino sunglasses
Η Πόλη του Μεξικού είναι μια από τις αγαπημένες μου πόλεις στον κόσμο μαζί με το Λονδίνο και τη Ρώμη.Είναι η δεύτερη φορά που επισκέπτομαι την πόλη και αυτή τη φορά για έναν ολόκληρο μήνα.Στις φωτογραφίες που βλέπετε είμαι στο Angel de la Independencia και στην περιοχή Roma Norte.
![AirBrush_20181111140837](https://farm5.staticflickr.com/4867/45886503642_f805d90728_o.jpg)
![AirBrush_20181111135623](https://farm5.staticflickr.com/4823/45023682815_a3d26a9e3c_o.jpg)
Ivory&Chain jumpsuit
Zara shoes
Moschino sunglasses
No comments:
Post a Comment