I love Mexico and one of the places i liked the most was Playa del Carmen. Playa del Carmen is between Cancun and Tulum and it is more cosmopolitan than Tulum.In this post i wear a beautiful dress which is perfect for exotic places like Playa del Carmen. I love its print and the colours.
Αγαπώ το Μεξικό και ένα από τα αγαπημένα μου μέρη είναι η Playa del Carmen. Η Playa del Carmen βρίσκεται ανάμεσα στο Κανκούν και στην Τουλούμ, αλλά είναι πιο κοσμοπολίτικη από την Τουλούμ. Σε αυτό το post , φοράω ένα όμορφο φόρεμα , το οποίο είναι τέλειο για εξωτικά μέρη όπως το Μεξικό. Αγαπώ το print του φορέματος , αλλά και τα χρώματά του.
![IMG_20160724_120921](https://c3.staticflickr.com/9/8094/28357008754_b0dc1be6a8_o.jpg)
![IMG_20160724_120714](https://c7.staticflickr.com/8/7642/28871283822_475fbc09c4_o.jpg)
Smash dress
Funky Buddha shoes
Fendi sunglasses via Panaidis
Αγαπώ το Μεξικό και ένα από τα αγαπημένα μου μέρη είναι η Playa del Carmen. Η Playa del Carmen βρίσκεται ανάμεσα στο Κανκούν και στην Τουλούμ, αλλά είναι πιο κοσμοπολίτικη από την Τουλούμ. Σε αυτό το post , φοράω ένα όμορφο φόρεμα , το οποίο είναι τέλειο για εξωτικά μέρη όπως το Μεξικό. Αγαπώ το print του φορέματος , αλλά και τα χρώματά του.
![IMG_20160724_120921](https://c3.staticflickr.com/9/8094/28357008754_b0dc1be6a8_o.jpg)
![IMG_20160724_120717_1](https://c5.staticflickr.com/9/8757/28943791076_6b5687928e_o.jpg)
![IMG_20160720_140931](https://c1.staticflickr.com/9/8863/28871278472_b06767c11c_o.jpg)
![IMG_20160724_120714](https://c7.staticflickr.com/8/7642/28871283822_475fbc09c4_o.jpg)
Smash dress
Funky Buddha shoes
Fendi sunglasses via Panaidis
nice look
ReplyDeleteRegards,
Aa
www.miss-aa.com